CityZen pánske tričko Davos černé

Jak to funguje a co triko umí? Pánské triko DAVOS jsme vyrobili z prémiové bavlny a přidali jsme k němu 5 % elastanu pro lepší pružnost a přiléhavost materiálu. Díky tomu je...
1 144 Kč

slim fit

• excelentní komunikace a rychlost dodání

• je super :-)
  • , zakoupeno v Cityzenwear.cz

Bohužel budu muset vrátit protože i ta nejmenší pánská velikost byla velká.
    Koupila jsem Slim S

Typ výstřihu
kulatý výstřih
Střih
slim fit

Jak to funguje a co triko umí?

Pánské triko DAVOS jsme vyrobili z prémiové bavlny a přidali jsme k němu 5 % elastanu pro lepší pružnost a přiléhavost materiálu. Díky tomu je perfektně prodyšné a příjemné na dotek. Trička ušité ve střihu slim fit jsou vypasovanější, těsnější a krásně přiléhají k tělu – především v oblasti prsou a hrudníku.

Vnější strana je díky hydrofobní úpravě chráněna proti skvrnám a špíně. Kapaliny po triku volně stečou nebo je oklepete.

Vnitřní strana silně saje, absorbuje vlhkost a rozvádí ji do velké plochy. Tím zajišťuje rychlé odpaření tělesné vlhkosti přes pleteninu ven. Nestane se, že by vás propocené triko dlouho studilo.

Kombinace těchto efektů zaručuje příjemný pocit při nošení, snižuje zápach a poskytuje triku jeho největší výhodu – mokré skvrny po pocení zvenku nejsou vidět.

Není vidět pot

Nebude na vás vidět pot.

Odolá špíně

Tekutiny stečou po povrchu a nezanechají stopu.

Snižuje zápach

Je z bavlny a rychle schne, brzdí tak množení bakterií.

Prémiová bavlna

Používáme tu nejlepší bavlnu dostupnou na trhu.

Silně saje a rychle schne

Překvapí vás, jak si triko poradí s tělesnou vlhkostí.

Fér k přírodě

Trika jsou 100% recyklovatelná a nevozíme je přes půl planety.

Pánské triko, slim fit

Jak vybrat správnou velikost?

Doporučujeme vzít své oblíbené tričko, které vám dobře sedne, změřit ho a z tabulky vybrat nejbližší velikost. Důležitý je rozměr B.

Přirozenou vlastností textilních materiálů je i srážlivost, s níž je nutné počítat. U bavlněných úpletů je srážlivost cca 5 %, což je textilní standard pro pletené zboží.

Bavlna je "živý" přírodní materiál a může docházet k mírnému přetáčení švů. Naše priorita je unikátní funkce trika. Tolerance rozměrů je +/- 2 cm.

Uvedené míry jsou v centimetrech.

Velikost

XXL 78 59 14

• excelentní komunikace a rychlost dodání

• je super :-)
  • , zakoupeno v Cityzenwear.cz

Bohužel budu muset vrátit protože i ta nejmenší pánská velikost byla velká.
    Koupila jsem Slim S

• , zakoupeno v Cityzenwear.cz

Moc příjemný materiál. Velikost sedí. Trošku delší než očekávání, ale super.

• Opravdu Slim fit, nedostávají rukávy, vynikne postava
    • Dostatečně dlouhé
    • Drží si velikost i po vyprání
    • Přilnavé rukávy
    • Skvělý, padnoucí střih
    • Odpuzuje vodu z vnějšku
    • Po koupit toho trika zjistíte, že vám najednou nepadnou tak skvěle ty ostatní, které máte v šatní skříni.
    • Čekací doba, pokud není na skladě (šíje se)

Celkově jsem s trikem moc spokojený. Čekal jsem chvíli, ale stálo to za to. Cena produktu se dá pochopit, možná bych ale bral alespoň dopravu zdarma. Záměrně jsem s recenzí čekal na to, jak bude tričko vypadat po vyprání (u přesně padnoucího trika nechcete vytáhnout z pračky tričko o číslo menší). Vše dobře dopadlo, tričko si velikost drží. Délka je skvělá, neleze mi ven pásek od kalhot. Pro někoho by mohlo být nezvyklé, že jsou přilnavé rukávy, ale já jsem rád, že ruce vyniknou. Pokud hledáte skutečně Slim fit tričko, které si člověk může vzít kamkoliv, musím doporučit! Trochu mě štve, že ta ostatní trika, co jsem měl už teď tak skvěle nevypadají a nepadnou. Rozhodně nakoupím další taková. Doufám, že bude časem i větší výběr barev.

Skvělé triko

• Nepropouští pot
    • Odpuzuje vodu
    • Nešpiní se tak jako obyčejná trika
    • Kvalitně ušito, ne jako z Číny, Bangladéže, Turecka apod
    • Český výrobek
    • Kapky zmrzliny a kávy šli nádherně odstranit politím vodou a setřením ubroskem.